۴(دو شنبه) بهمن ۱۴۰۰ ۲۰ جُمادى الآخرة ۱۴۴۳ ۲۴ January ۲۰۲۲
 • مطالبات، سنوات قبل و سود مصوب مجمع سال 1398

  برداشت و تبدیل مطالبات سنوات قبل و سود مصوب مجمع از طریق سایت اینترنتی شرکت

  بدين وسیله به اطلاع اعضای محترم موسسه اندوخته شاهد مي رساند، امکان برداشت و تبدیل مطالبات سنوات قبل و سود مصوب مجمع سال 1398(آخرین سود)(اعضایی که طبق جدول زمانبندی موفق به ثبت درخواست سود سال98 نشده اند) از طریق سایت اینترنتی شرکت(ww.shahedinst.ir) به شرح ذیل فعال می باشد :

  • اعضای محترمی که مایل به دریافت نقدی سود مصوب مجمع سال 1398 ( برای اعضای محترمی که در طبق جدول زمانبندی پرداخت سود موفق به ثبت درخواست سود سال98 نشده اند) و سود سنوات قبل خود می باشند می بایستی با مراجعه به پرتال اعضا قسمت پرداخت، درخواست خود را ثبت نمایند.آخرین مهلت برای ثبت درخواست برداشت مطالبات تا تاریخ 31/01/1400 می باشد در غیر این صورت مطالبات اعضا تبدیل به واحد سهمی می گردد.
  • اعضای محترمی که مایل به تبدیل مطالبات سنوات قبل و سود سال 1398 (آخرین سود) خود می باشند می بایست با مراجعه به پرتال اعضا قسمت خرید(تبدیل مطالبات موجود به واحد سهمی) مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند.

  نکته: اعضای محترمی که فاقد شماره حساب یا حساب آنها مسدود می باشد می بایستی در اولین فرصت نسبت به افتتاح حساب (تنها شماره حساب بانک ملی و بانک اقتصاد نوین موردقبول می باشد) یا رفع مسدودی حساب خود اقدام و مدارک آن را تحویل رابط شرکت ذخیره شاهد مستقر در دفاتر بنیاد شهید و امورایثارگران نمایند. ( در صورت وجود مغایرت شماره حساب با بانک درخواست واریز مطالبات شما ابطال خواهد شد)

  خواهشمند است در خصوص انتخاب گزینه های مورد نظر دقت لازم به عمل آید. و درصورت هر گونه سوال در این خصوص با کارشناسان واحد سهام شرکت ذخیره شاهد (88739831-021) تماس حاصل نمائید.

  نظرات ارسال شده ارسال نظر جدید
  برای تبادل نظر، می بایست در سایت وارد شوید

  ورود به سایت
طراحی پرتال فروشگاه ساز، سایت و نرم افزار وبینوکس طراحی سایت و پرتال فروشگاه ساز وبینوکس این وبسایت متعلق به موسسه اندوخته شاهد بوده و تمامی حقوق محفوظ می باشد
© 2022 allright reserved by Andookhte Shahed Institute software delepoment team