۴(دو شنبه) بهمن ۱۴۰۰ ۲۰ جُمادى الآخرة ۱۴۴۳ ۲۴ January ۲۰۲۲
 • برداشت و تبدیل مطالبات اعضا

  برداشت و تبدیل مجموع مطالبات اعضای محترم موسسه اندوخته شاهد

   بدين وسیله به اطلاع اعضای محترم موسسه اندوخته شاهد مي رساند، امکان برداشت و تبدیل مجموع مطالبات از طریق سایت اینترنتی شرکت(www.shahedinst.ir)  به شرح ذیل فعال خواهد شد :

  اعضای محترمی که مایل به تبدیل مجموع مطالبات  خود می باشند می بایست از تاریخ 1400/09/06 تا تاریخ30 /1400/10 با مراجعه به پرتال اعضا منوی اصلی قسمت تبدیل مطالبات  مراجعه و درخواست خود را ثبت نمایند.

  اعضای محترمی که مایل به دریافت سود نقدی خود می باشند می بایست از تاریخ 1400/11/01 تا تاریخ 1400/12/20  با مراجعه به پرتال اعضا قسمت پرداخت، درخواست خود را  ثبت نمایند.

  شایان ذکر است وراث محترم اعضایی که فوت نموده‌اند، قیم اعضایی که به سن قانونی نرسیده‌اند و یا به هردلیل حق تصرف در اموال آنان به قیم سپرده شده، اعضای محترمی که شماره حساب بانکی آنان دارای اشکال می‌باشد و یا فاقد شماره حساب می باشند و اعضایی که کد ملی آنان در سیستم جامع این شرکت ثبت نشده می‌بایست به رابطین و نمایندگان موسسه اندوخته شاهد مستقر در دفاتر، ادارات کل بنیاد شهید محل سکونت خود مراجعه نمایند.

  (در صورت وجود مغایرت شماره حساب با بانک درخواست واریز مطالبات شما ابطال خواهد شد).

   

  درصورت هرگونه سوال در این خصوص با کارشناسان واحد سهام موسسه اندوخته شاهد (88739831-021) تماس حاصل نمائید.

  نظرات ارسال شده ارسال نظر جدید
  برای تبادل نظر، می بایست در سایت وارد شوید

  ورود به سایت
طراحی پرتال فروشگاه ساز، سایت و نرم افزار وبینوکس طراحی سایت و پرتال فروشگاه ساز وبینوکس این وبسایت متعلق به موسسه اندوخته شاهد بوده و تمامی حقوق محفوظ می باشد
© 2022 allright reserved by Andookhte Shahed Institute software delepoment team